20 років на ринку Технічне Бюро Кадастру Технічне бюро кадастру
БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ ВАМ! Сьогодні 27.01.2021 http://cadastr.lutsk.ua
Головна E-mail Додати в закладки


Компанія

ПРО НАС

НВП «Технічне бюро кадастру» — одне з найпотужніших підприємств на Україні, що працюють у сферах землеустрою, містобудування.

Варто, напевно, назвати дату створення нашого підприємства. Це листопад 1995.
Те, що ми працюємо ось уже 17 років, взагалі, непогана характеристика.
За цей час ми набули заслужену репутацію лідера у своїй галузі. Запорукою такого успіху є принципи, покладені в основу роботи підприємства: якість, надійність, професіоналізм.

З найперших днів створення ми постійно розвивали професійну сторону роботи компанії та виробничу базу. Ми впевнені, що так набагато простіше гарантувати високу якість будь-яких робіт.
Наша мета — надавати послуги найвищого гатунку, тим самим сприяти успіху наших клієнтів.
Клієнти високо оцінили всі вигоди співпраці з нами. Багато з них стали нашими постійними клієнтами і добрими друзями підприємства.

Безперервне підвищення якості всіх видів послуг є першочерговою умовою процвітання підприємства і головним завданням кожного співробітника.

Звичайно, гордість підприємства складають люди. Загальна кількість працівників 54 чол. Середній вік 36,6 років. Рівень освіти: вища — 75,9% середня та середня спеціальна — 24,1% Знання і досвід співробітників є однією зі складових успіху НВП «Технічне бюро кадастру».

Copyright © "Технічне бюро кадастру"
2009-2021