20 років на ринку Технічне Бюро Кадастру Технічне бюро кадастру
БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ ВАМ! Сьогодні 27.01.2021 http://cadastr.lutsk.ua
Головна E-mail Додати в закладки

Географічні
інформаційні системи

Види послуг у сфері геоінформаційних  систем:Розробка та впровадження геоінформаційних систем

Протягом багатьох років існування підприємства ми набули значного досвіду в сфері розробки та впровадження геоінформаційних систем:

 • створення цифрових карт
 • аналіз та обробка просторової інформації
 • інтеграція просторових і реляційних баз даних
 • організація робочих місць для роботи з просторовою інформацією
  геоінформаційні інтернет-системи
 • диспетчерські системи спостереження за об'єктами
 • логістика
 • картографічне видавництво

По всіх цих питаннях спеціалісти нашого підприємства можуть надати кваліфіковану допомогу.

Враховуючи спрямованість діяльності підприємства, найбільших успіхів ми досягли в сфері містобудівного кадастру.

Силами підприємства створена Цифрова базова кадастрова карта міста Луцька (ЦБККЛ) масштабу 1:500. Побудовано механізм оновлення цієї карти, який гарантує її актуальність. Також, на базі підприємства створена корпоративна міська мережа радіо-ethernet. За допомогою цієї мережі організації та установи міста мають змогу працювати з цифровою картою в реальному часі у себе в офісах. На сьогодні віддаленими користувачами цифрової топооснови міста є управління містобудування і архітектури, управління земельних ресурсів, підприємство ВАТ «Волиньгаз». Планується під'єднання до мережі й інших міських служб.

Аналогічний механізм функціонування електронної карти міста було впроваджено в інших містах Волині: Володимирі-Волинському, Нововолинську, Шацьку.

Сьогодні технологія створення Цифрової кадастрової карти міста масштабу 1:500 є відпрацьованою з організаційної, правової та технічної точки зору. Спеціалісти підприємства готові допомогти створити та впровадити цифрові карти і в інших містах.

 


Створення цифрових карт територій у будь-яких масштабах

Створення цифрових карт територій — один з важливих напрямків роботи у сфері ГІС. Оцифровка паперових карт дає можливість отримати основу для подальшої актуалізації карт, проведення різнопланового аналізу геоданих, створення тематичних карт та планів тощо. НВП «Технічне бюро кадастру» володіє всіма необхідними засобами для успішної роботи у цій галузі. У першу чергу — це кваліфіковані спеціалісти з великим дозвідом роботи, по-друге — це потужне технічне забезпечення (дігітайзери, сканери, фотограмметрична станція тощо), третьою важливою складовою є новітнє програмне забезпечення від кращих світових фірм-виробників для перетворення даних з паперових носіїв у цифровий векторний формат.
Наш значний досвід по створенню цифрових карт проілюстровано успішними проектами по оцифровці міста Луцька (М 1:500), міста Володимира-Волинського (М 1:2000), міста Нововолинська, міста Каменя-Каширського.

 


Автоматизація процесів землевпорядкування та містобудівельної діяльності

Для автоматизації процесів землевпорядкування та містобудівельної діяльності ми створили базу даних по земельному кадастру Leleca. Вона дозволяє ефективно оперувати інформацію про кожну земельну ділянку (адреса, площа, грошова оцінка, дані про власника або орендаря, обмеження і сервітути).


Обробка даних дистанційного зондування землі (аерофото- та супутникових знімків)

У травні 2003 року було зроблено космічний знімок міста Луцька. Його було замовлено у компанії DigitalGlobe (Великобританія) і виконано з супутника QuickBird-2, з висоти 450 км. Роздільна здатність фотографії 61 см на точку.
Робота зі знімком дозволила відтворити на практиці теоретичні знання і набути досвіду у галузі обробки даних супутникового знімання.


Створення друкованих карт та атласів територій

Прикладом роботи у цій галузі та предметом нашої гордості стало видання Атласу міста Луцька.
У процесі робіт над Атласом були використані нові технології та оновлені просторові дані по місту. Крім того, була успішно проведена обширна рекламна кампанія з пропозиціями до підприємств і підприємців розмістити свої логотипи на картографічних сторінках Атласу та інформацію про себе на довідкових або рекламних сторінках.
Атлас містить докладну карту міста з точністю до кожного будинку, адреси, об'єкти міської інфраструктури, схеми руху міського пасажирського транспорту (тролейбусів, автобусів та маршрутних таксі), фрагмент космічного знімку міста, перелік пам'яток містобудування, архітектури, історії та культури міста, повний покажчик вулиць міста та іншу корисну інформацію.
Атлас надруковано на крейдованому глянцевому папері, об'єм Атласу 72 сторінки.
Тираж видання 5000 екземплярів.


Широкоформатний друк

Для друку ми використовуємо плотер stylus pro 9600  від фірми Epson.
Він призначений саме для широкоформатного друку (ширина друкованої полоси до 910 мм) і є хорошим вибором для клієнтів з кількох причин:

 • водостійка фарба (використовуються чорнила на твердій восковій основі)
 • можливість друку на різних матеріалах (папір, самоклеюча плівка, прозора плівка, калька, полотно)
 • якість друку (300 dpi)
 • яскраві, насичені кольори


телефон: (0332) 77-01-88

Copyright © "Технічне бюро кадастру"
2009-2021